ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

Wirtualne wizyty i zdjęcia panoramiczne
ico

Informacje dla zamawiających

Jak przebiega wykonanie wirtualnej wizyty?

Fotograf wykonujący wirtualne wycieczki przyjeżdża w umówionym terminie pod wskazany w zamówieniu adres, przeprowadza krótką rozmowę z klientem w celu zweryfikowania poprawności zamówienia oraz poznania sugestii i uwag klienta – na co zwrócić szczególną uwagę, czego nie eksponować. Fotograf wykona jedną serię zdjęć starając się ustawić sprzęt w miarę możliwości na środku pomieszczenia oraz tak, by w zasięgu wzroku znalazły się kolejne pomieszczenia, czy drzwi do kolejnych pomieszczeń. Dla optymalnej jakości zdjęć nasz pracownik powinien mieć możliwość włączenia/wyłączenia dostępnego oświetlenia, odsłonięcia/zasłonienia rolet, żaluzji, zasłon. Po zakończeniu pracy fotograf informuje klienta o spodziewanym terminie, w którym klient otrzyma rezultat pracy. W ciągu 5 dni roboczych przewidzianych w regulaminie zamawiający otrzymuje w zależności od wybranych w zamówieniu opcji: wersje do wglądu, gotowe pliki, automatyczną publikację na stronie www.

Jak przygotować nieruchomość do wirtualnej wizyty?

W celu uzyskania jak najlepszego rezultatu właścicieli nieruchomości prosimy o:
- przygotowanie pomieszczeń do wizyty fotografa – usunięcie przedmiotów, których nie życzą sobie państwo fotografować (np. zdjęcia, dokumenty, przedmioty „ściśle prywatne”)
- wskazać i oprowadzić wykonującego zdjęcia po wybranych pomieszczeniach
- upewnić się, że w wybranych pomieszczeniach jest działające oświetlenie
- na prośbę fotografa opuścić pomieszczenie na czas prac.
- prosimy o wyprowadzenie zwierząt (nie przebywających w klatkach) z pomieszczenia.
do góry
Aktualności

Na zdjęciach z wirtualnej wizyty w przedszkolu Bajkolandia zaprezentowaliśmy przestrzenne sale zabaw dla dzieci oraz pomieszczenia sanitarne. Wykonując wirtualną wizytę, uchwyciliśmy zajęcia z maluchami prowadzone nowoczesnymi metodami.

więcej aktualności

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka