ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

Wirtualne wizyty i zdjęcia panoramiczne
ico

Wirtualne spacery w innych obiektach

Zdjęcia w postaci wirtualnych spacerów doskonale nadają się do prezentowania nie tylko nieruchomości oferowanych sprzedaż czy wynajem, ale także innych dowolnych obiektów. Mogą to być zarówno wnętrza jak i tereny oraz miejsca na zewnątrz budynków. Dzięki symulacji przestrzennych zdjęć, efektom swobodnego wyboru kierunku spoglądania, uzyskujemy efekt przebywania w prezentowanym miejscu.

Wizyta w biurowcu i biurach firmy
Poniżej znajduje się przykład siedziby firmy. Wizyta rozpoczyna się od wejścia i recepcji, następnie przemierzamy korytarz i klatkę schodową, po czym znajdujemy się w holu głównym, z którego możemy wejść do kilku wybranych pomieszczeń.


kliknij na zdjęcie aby otworzyć prezentację

Wirtualne spacery możemy wykonać praktycznie wszędzie, tylko Państwa wyobraźnia ogranicza nasze możliwości. Jeśli mają Państwo pomysł, chętnie pomożemy go Państwu zrealizować, udostępnimy nasze doświadczenie, podpowiemy, jak uzyskać doskonały efekt, jak przedstawić walory Państwa firmy, działalności, produktów, poprzez wirtualny spacer.

 • Pośrednicy w obrocie nieruchomościami, biura nieruchomości - wirtualne wizyty w Państwa biurze pośrednictwa mogłyby pokazać bliżej Państwa firmę i przedstawić jej pracowników. W pośrednictwie ważnym jest, aby zbudować zaufanie u klienta i przekonać go, że współpraca z nami to pewność i bezpieczeństwo. Poprzez wirtualny spacer w naszym biurze przestaniemy być anonimowi, a klient może łatwo przekonać się, że jesteśmy profesjonalną firmą.
 • Firmy deweloperskie zajmujące się budową obiektów mieszkalnych - wirtualny spacer w nowo budowanych kompleksach nieruchomości ma sens, gdy obiekt jest już wybudowany lub jest na tzw. "ukończeniu". Dodatkowo, jeśli jest już zagospodarowany teren, można uzyskać doskonały materiał marketingowy prezentujący walory nieruchomości.
 • Różnego rodzaju kluby, gabinety i salony - zanim klienci przyjdą do naszego salonu czy gabinetu, możemy ich zachęcić, prezentując wirtualny spacer. Dzięki niemu klient już przy pierwszej wizycie będzie się czuł, jakby znał to miejsce, jakby był u siebie. To pozytywne wrażenie sprawi, że być może chętniej do nas wróci pamiętając pozytywną atmosferę.
 • Branża hotelarska, w tym hotele, kwatery, pensjonaty - wirtualne wycieczki w hotelach to dzisiaj standard i konieczność. Warto pokazać nie tylko fotogalerię przykładowych apartamentów, ale także wirtualny spacer po całym obiekcie. Recepcja, restauracja, pokoje hotelowe, warto pokazać także otoczenie hotelu, wejście, parking itp.
 • Gastronomia: restauracje, kawiarnie, puby, dyskoteki. Zaproś nowych klientów na wirtualną wizytę w swoim lokalu, niech poczują klimat i atmosferę, w której miło spędzą czas przy dobrej muzyce i potrawach.
 • Turystyka: ośrodki wypoczynkowe, miejsca turystyczne. Wirtualna wizyta w ośrodku wypoczynkowym może pokazać nie tylko wnętrze i otoczenie bezpośrednie, ale także punkty dojazdowe i charakter otaczającej przyrody.
 • Handel: centra handlowe, sklepy i butiki
 • Uczelnie i szkoły
 • Instytucje i inne obiekty publiczne
 • Motoryzacja: wirtualne wnętrza samochodów, autobusów, tramwajów, łodzi
 • Biura i punkty obsługi klientów każdej firmy
 • ...masz inny pomysł, zapraszamy....
do góry
Aktualności

Na zdjęciach z wirtualnej wizyty w przedszkolu Bajkolandia zaprezentowaliśmy przestrzenne sale zabaw dla dzieci oraz pomieszczenia sanitarne. Wykonując wirtualną wizytę, uchwyciliśmy zajęcia z maluchami prowadzone nowoczesnymi metodami.

więcej aktualności

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka