ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

Wirtualne wizyty i zdjęcia panoramiczne
ico

Wirtualne wizyty w nieruchomościach

Wraz z rozwojem internetu i upowszechnieniem się stron www często zwykła strona, czy zwykłe zdjęcie nie wystarczy, by przekonać do zakupu nieruchomości klienta. Fotografia wykonana zwykłym aparatem często nie odzwierciedla jakości i stylu wnętrza.

Wirtualna wizyta dla ofert na wyłączność Wyobraźcie sobie Państwo fotografię, która się nie kończy, a dzięki której klient może się poczuć tak, jakby stał w nieruchomości znajdującej się w Państwa ofercie... a wszystko to bez wychodzenia z domu, na stronie www.

Wykorzystując najnowszy sprzęt świadczymy usługi z zakresu fotografii panoramicznej, kierowanej głównie do agencji nieruchomości.

Jeśli korzystają Państwo z systemu dla biur nieruchomości GALACTICA VIRGO, to Państwa wirtualne wizyty są w pełni zintegrowane z systemem, począwszy od formularza zamówienia, poprzez przekierowanie zlecenia do fotografa obsługującego dany region kraju, po automatyczną publikację na Państwa stronie oraz bezterminowy i bezpłatny hosting.

Do współpracy zapraszamy także biura nieruchomości, które wykorzystują inne systemy. Zamawiając wirtualną wizytę, otrzymają Państwo od nas komplet plików prezentacji lub (domawiając hosting wirtualnej wizyty) link uruchamiający prezentację w przeglądarce internetowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno ekonomiczne rozwiązania, jak i zaawansowane funkcje pozwalające na dobranie odpowiedniego rodzaju usługi do standardu prezentowanej nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań dedykowanych rynkowi nieruchomości, zrealizowanych kilkaset wirtualnych wizyt dla pośredników, najnowszy sprzęt oraz doświadczenie naszych fotografów gwarantują szybką realizacje zamówień. Rezultatem naszej pracy jest profesjonalne przygotowanie Państwa oferty, która nie pozostanie niezauważona.
POMIESZCZENIE JUŻ OD 14 PLN NETTO!!! *1
W ofercie dla pośredników prezentujemy 2 wiersje usługi, szczegóły poniżej.

Wersja ECO

Jest to ekonomiczna wersja wirtualnej wizyty, nie zawiera kilku elementów dodatkowych, lecz utrzymana jest wysoka jakość zdjęć i efekt panoramy. Doskonale nadaje się do szybkich realizacji typowych nieruchomości.

kliknij na zdjęcie aby otworzyć prezentację

kliknij na zdjęcie aby otworzyć prezentacjękliknij na zdjęcie aby otworzyć prezentację

kliknij na zdjęcie aby otworzyć prezentacjęKorzyści i wirtualna wizyta

Wirtualne wycieczki, a właściwie nieruchomości posiadające wirtualne wizyty, sprzedają się łatwiej. W internecie są setki tysięcy ofert nieruchomości. Część z nich nie posiada nawet dobrych zdjęć prezentujących walory nieruchomości. My zachęcamy Państwa, aby dla atrakcyjnej nieruchomości wykonać wirtualną wizytę i wyróżnić się z tzw. "tłumu". Na Państwa stronie WWW można dodatkowo promować nieruchomości posiadające wirtualne wizyty zachęcając dodatkowo klientów do ich oglądania. Klienci, którym wykonaliśmy wirtualne wizyty w nieruchomościach potwierdzają, że takie oferty szybciej się sprzedają. Większa liczba klientów je ogląda, a dodatkowo kupujący odnoszą wrażenie okazji. Skoro na kilkaset ofert, wybrane mają dodatkowe prezentacje, to na pewno warto się zainteresować.

Drugim ważnym argumentem jest to, że wykonanie wirtualnej wizyty może być doskonałym dodatkowym atutem dla podpisania oferty pośrednictwa tzw. "na wyłączność". Klient, którego namawiamy na ofertę na wyłączność oczekuje od pośrednika ponadstandardowego działania w zakresie promocji oferty, wirtualna wizyta jest tutaj doskonałym narzędziem.

Przykład z branży

Jak sprzedać, nie całkiem atrakcyjną nieruchomość. Poniżej przedstawiono prawdziwy przykład sprzedaży nieruchomości poprzez wirtualną wizytę. Jest to mieszkanie 3-pokojowe na jednym z bydgoskich osiedli, w wieżowcu 30-letnim, na parterze. Państwo jako pośrednicy wiecie, że taka lokalizacja i taka nieruchomość nie należy do najbardziej chodliwych. Jak zatem zaprezentować nieruchomość, która dodatkowo wymagała lekkiego odświeżenia przez nowych nabywców. Ponieważ mieszkanie miało ciekawy układ pomieszczeń, w dodatku stare tapety zostały zamienione gładziami i pomalowane na żywe kolory, pozostał parkiet i "łazienka z dawnych czasów", kuchnia przeszła modernizację tanim kosztem kilka lat wcześniej. Do celów prezentacji nie było konieczności malowania ani wykonywania żadnych działań. Nieruchomość została jedynie przygotowana wg naszych wytycznych, a właścicielka kupiła świeże kwiaty i ciastka :-). Po wykonaniu zdjęć, dokonaliśmy lekkiego retuszu mającego na celu usunięcie zabrudzeń i odprysków na ścianach, rozjaśnienie ciemnych zakątków, zrównoważenie barw i kontrastu zdjęć.

kliknij na zdjęcie aby otworzyć prezentację

Sesja zdjęciowa tej nieruchomości, wykonana ze zdjęć panoramicznych.

kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Dzięki temu powstała wirtualna wizyta, która mogła oddać walory tej nieruchomości, pokazać jej zalety, ciekawy i tani pomysł na aranżację, pozwoliła pokazać przyszłym kupującym, że mimo kilku słabych punktów jest to ciekawa i przede wszystkim najatrakcyjniejsza nieruchomość w tej grupie. Na tle innych, podobnych była to oferta zdecydowanie wyróżniająca się. Po wystawieniu wirtualnej wizyty odbyło się około 20 prezentacji, po czym biuro nieruchomości Ojczenasz (Bydgoszcz) sprzedało tą nieruchomość.

*1 - dotyczy wersji ECO (70pln netto) zawierającej 5 scen
do góry
Aktualności

Na zdjęciach z wirtualnej wizyty w przedszkolu Bajkolandia zaprezentowaliśmy przestrzenne sale zabaw dla dzieci oraz pomieszczenia sanitarne. Wykonując wirtualną wizytę, uchwyciliśmy zajęcia z maluchami prowadzone nowoczesnymi metodami.

więcej aktualności

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka